Image

  BŁYSKAWICZNE DOSTARCZANIE CYFROWYCH TREŚCI

   
  LIBSMART COPY v 2.0 to profesjonalna platforma zdalnego zamawiania cyfrowych kopii z tradycyjnych materiałów bibliotecznych.  Dzięki intuicyjnemu narzędziu użytkownik w kilku prostych krokach kieruje zamówienia wykonania skanu książki lub artykułu do operatorów bibliotecznych. Operatorzy usługi z poziomu modułu operatora wyceniają zamówienie, rejestrują fakt zatwierdzenia wyceny oraz załączają zeskanowany plik.  Dostęp do cyfrowej treści możliwy jest po uiszczeniu opłaty – oczywiście z wykorzystaniem bankowości elektronicznej.

   

  Aplikacja cieszy się sympatią użytkowników, którzy coraz powszechniej wybierają elektroniczny wachlarz usług swojej biblioteki. Najważniejszą cechą LIBSMART COPY jest jednak to, że pozwala na korzystanie z tradycyjnych zasobów Państwa biblioteki z każdego miejsca na świecie.

   

  Poznaj co wyróżnia naszą aplikację

  CO WYRÓŻNIA NASZĄ APLIKACJĘ?

  Uniwersalność

  Uniwersalność


  Aplikacja LIBSMART COPY uruchamiana jest wprost z naszych serwerów, aby nie obciążać Państwa dodatkowymi kosztami. Dostęp do systemu dla użytkownika i operatora możliwy jest bezpośrednio z przeglądarki internetowej. Baza danych przechowywana jest z zapewnieniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

  Intuicyjność

  Intuicyjność


  Cechą LIBSMART COPY jest intuicyjność działania zarówno po stronie osoby składającej zamówienie, jak i realizującej je. Aplikacja jest przyjazna dla użytkowników smartfonów i tabletów. Już kilka sekund po zaksięgowaniu wpłaty przez system, materiał jest gotowy do pobrania i przeglądania na zdalnym urządzeniu.

  Kompleksowość

  Kompleksowość


  LIBMSART COPY, to narzędzie umożliwiające składanie zamówień na kopię artykułu z czasopisma, bądź części książki znajdującej się w zasobach Państwa biblioteki. Zarówno złożenie zamówienia, jego wycena, realizacja, opłata jak i udostepnienie odbywa się za pośrednictwem jednej platformy internetowej.

  Interakcja

  Interakcja

  Responsywność

  Responsywność

  Licencyjność

  Licencyjność

  Statystyki

  Statystyki

  image3.jpg

  KOMPLEKSOWY SYSTEM REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

   

  MODUŁ UŻYTKOWNIKA – po zalogowaniu do systemu LIBSMART COPY użytkownik wypełnia elektroniczny formularz zamówienia, który natychmiast trafia do centrum obsługi użytkownika. Dzięki zintegrowaniu aplikacji z komputerowym systemem bibliotecznym – wypełnienie formularza ogranicza się do wprowadzenia numeru stron książki bądź tytułu artykułu z czasopisma.  O każdym etapie realizacji zamówienia użytkownik informowany jest drogą mailową.

   

  MODUŁ OPERATORA – przyjazny interface aplikacji pozwala na dostęp do aktualnych zamówień na każdym etapie realizacji.  O nowym zgłoszeniu operator informowany jest drogą mailową. Po sprawdzeniu dostępności egzemplarza – wystarczy wycenić zamówienie i jednym kliknięciem wysłać informację do użytkownika z prośbą o akceptację. Finalnym etapem działania bibliotekarza jest załączenie zeskanowanego pliku i wysłanie do użytkownika prośby o dokonanie płatności.

   

  Poznaj moduły LIBSMART ASSISTANT

  MODUŁY SYSTEMU

  Image

  Moduł użytkownika

  Logowanie do indywidualnego konta czytelnika chronionego hasłem.

  Dokładna informacja o aktualnym statusie oraz możliwość podglądu szczegółów zamówienia na każdym jego etapie.

  Błyskawiczna płatność za zamówienie.

  Moduł operatora

  Możliwość pobrania pliku w z poziomu aplikacji, niezwłocznie po zaksięgowaniu kwoty.

  Przechowywanie plików na serwerze w określonym przez bibliotekę czasie.

  Bieżąca kontrola uiszczonych płatności z poziomu aplikacji.

  O FIRMIE LIBCOM

  ban.png

  O naszej firmie

  Firma LIBCOM powstała 2011 roku z myślą o projektowaniu i wdrażaniu innowacyjnych narzędzi bibliotecznych ułatwiających użytkownikom korzystanie z biblioteki elektronicznej. Tak powstał pakiet usług LIBSMART pozwalający na zdalną regulację opłat i zamawianie kopi cyfrowych oraz komunikację biblioteczną on-line. Z
  Od kilku lat wspieramy także wydawnictwa naukowe i redakcje czasopism służąc pomocą przy wdrażaniu elektronicznych czasopism wykorzystujących oprogramowanie typu open source - Open Journal Systems. Naszym atutem jest stałe wsparcie techniczne, pakiet szkoleń oraz dbałość oto aby Twoje czasopisma było unikalne. Tworzymy także autorskie narzędzia automatyzujące indeksowanie periodyku oraz prezentujące cytowania z bazy Scopus i Crossref.

  Skontaktuj się z nami

  LIBCOM

  ul. Runa Leśnego 14

  60-185 Skórzewo

  Tel. 506-648-975

  Email: libcom@libcom.pl

  A4 Infociacho

  © 2018 LIBCOM Piotr Karwasiński.

  Please publish modules in offcanvas position.